دنیا 2روزه

 
من ربک....
نویسنده : رضا - ساعت ۱٠:۳٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ امرداد ،۱۳۸٥
 

سلام ابتدا تشکر میکنم بابت اینکه واقعا به ما محبت کردید اما...

در مورده نظرات بعضی از دوستان نیاز داشت که توضیح مختصری بدم.

یکی از دوستان میخواست بدونه که اصلا چی شد که من دانشجو شدم. راستش من اصلا یادم نبود کی فرم علمی - کاربردی پر کردم یعنی اطمینان دارم که اصلا این کارو نکردم.اما یه آدم خیر این کارو برای من انجام داده که همین جا لازمه ازشون تشکر کنم . اگه شما میدونید کیه به منم بگید . خلاصه ما رفتیم سایت سنجش که اسم دوستی رو جستجو کنیم .بعدش همینجوری اسم خودمونم زدیم و بعدش کف کردیم (به این میگن توفیق اجباری)...... رشته ی جوشکاری - تهران.

یک دوست دیگه میگفت که : تو چرا همیشه به کمک احتیاج داری؟مگه در مورده زندگیت فکر نمیکنی.؟... در جواب به این دوست عزیز که نمیگم اسمش بر باد هست یا نه.باید بگم وبلاگ من به جز اینکه گاهی اوقات پست هایی خاص داره در اغلب اوقات سوالاتی که برام پیش میاد و جوابشون رو نمیدونم یا اینکه نیاز به همفکری دارم (مثل پست قبلی) یا میخوام نظربقیه رو هم بدونم مجبور میشم که بیام و بگم دوست عزیز به کمکت نیاز دارم.

بقیه دوستانی که برای سوالاتشون جواب میخواستن رفتم و توی وبلاگشون گفتم.

مسافر عزیز راستش من به این نتیجه رسیدم که برم و فردا دارم برای ثبت نام اقدام میکنم.تا ببینیم خدا چی میخواد.

حالا از بحث پست قبلی خارج میشیم و مطلب امروز رو که تاکید میکنم بر پایه ی عقاید شخصی من بنا شده رو با هم میخونیم.

پروردگارت کیست.؟

آیا تا به حال به این مسئله فکر کردید که پروردگار شما کیست.فکر کرده اید که چه کسی شما رو پرورش داده؟ شیطان یا خدا آفریدگار جهان.

این سوالی است که در روز قیامت از شما می پرسند هیچ جای این سوال نیامده که شما چه دینی دارید و چه مذهبی را اختیار کرده اید. مهم این است که تسلیم اراده ی چه کسی بوده اید و پروردگارت چه کس بوده. خداوند بشر را بدون در نظر گرفتن مذهب و دین او و فقط با توجه به میزان ایمانش به خدا مینگرد. پس ما چطور به خودمون جرات میدیم که انسانها رو با توجه به دین و مذهبشون قسمت بندی کنیم.من و تویی که ادعا میکنیم مسلمانیم و خدا رو به کامل ترین روش می پرستیم چگونه افسار خوشبختی مان را در دست ثروت میدهیم. وای بر ما که بنده ی پول و ثروت شده ایم.

بیایید برای یک بار هم که شده فکر کنیم که پروردگار ما کیست.

ما که را می پرستیم : پول /همسر / دوست / شکم / لذت های مادی / خواب /....

----------------------------------------------------

پ.ن : این سوال بعد از گوش دادن به یکی از سخنرانی های آقای قمشعی توی ذهنم شکل گرفت.

خواهرم یه پست در مورده فیلم گیلانه گذاشته که واقعا خوندنیه سر بزنید http://daronam.blogfa.com/


 
comment نظرات ()