دنیا 2روزه

 
آزادی بيان و انديشه.....
نویسنده : رضا - ساعت ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ امرداد ،۱۳۸٥
 

سلام عرض شد

راستش مدتیه که افکارم شدیدا قاطی شده (یعنی به هم ریخته) یه تلنگور باعث شد که برم در مورده آخر زمان و ظهور ناجیه احتمالیه جهان تحقیق کنم. خوب چیزای خوبیم دستگیرم شد.

من نظر دین اسلام /یهود / مسیحیت/زرتشت/..... رو تا حدودی مقایسه کردم . تنها نتیجه اش این بود که در دوران آخر زمان قرار داریم.

خلاصه این تحقیقات باعث شد که من با یه دوست مسیحی قرار گفتگو بذارم این گفتگو خیلی جالب بود.

من با قصد این رفتم که چیزایی رو که در مورده آخر زمان مسیح شنیده بودم با اسلام مقایسه کنم . اما اون دوست عزم خودش رو جزم کرده بود که  منو مسیحی کنه در این راستا به من یه انجیل با ترجمه ی جدید داد حالا من هی بگم که من الان انجیل تو دستم هست در حال خوندنش هم هستم اما اون اصرار داشت این ترجمشم بخونم. خلاصه تو این گفتگو ما فقط حرفایی شنیدیم که اصلا ربطی به موضوع بحث من نداشت . اون دوست فقط میخواست به من ثابت کنه که اسلام دین آسمونی ******************************************* ***

جالبش اینجا بود که اون دوست محسیحی تا ۲۵ سالگیش مسلمان بوده و شیعه اما بعد از اون به این نتیجه رسیده که همش *****

حالا من چرا این حرفا رو اینجا میزنم: :: اها این سوال خوبیه.....

از اونجایی که بنده هر جا نشستم از آزادیه بیان و آزادیه عقیده حرف زدم نمیشد به اون دوست در جواب اهانتهاش به دین و عقاید من حرفی زد.

 میخوام بدونم آدما واسه اینکه عقایدشون رو بیان کنن تا کجا میتونن پیش برن .

به نظر شما مجازند که به عقاید شما توهین کنن .؟؟؟ ولی مدام تکرار کنن قصد من از این حرفا توهین نیست اصلا هم نمیخوام عقایدم رو القا کنم فقط دارم مسیح رو بهت معرفی میکنم.

با این حرفا نظر من نسبت به مسیح و مسحیت کاملا عوض شد.قبلا به مسیح عشق میورزیدم اما این بار اولی نیست که با یه مسیحی روبه رو میشم و اونم به همین راحتی به دین و عقاید من توهین میکنه .

باید نظرمو نسبت به آزادیه بیان و اندیشه عوض کنم


 
comment نظرات ()