وحشت از خود....

سلام دوستان راستش تو این مدت که تنهام میخوام تا اونجایی که میشه از اینترنت استفاده کنم.

اما این استفاده دیروز منجر به وحشت تا حد مرگ شد برام طوری که منی که با تنهایی صفا میکردم الان دیگه از تنها بودن میترسم .

الان ماجرا رو براتون تعریف میکنم. راستش قبلا برام پیش اومده بود خودم و تو آینه ببینم و یه کم از خودم وحشت کنم اما زود فراموش میشد.

دیروز تو نت داشتم ول میچرخیدم و دنبال یه سری مطلب در مورده جن و ارتباط با ارواح باد و دریا میگشتم که به آموزش برون فکنی*رسیدم.

راستش از چند سال قبل خیلی دوست داشتم هیپنوتیزم بشم یا اینکه بتونم برون فکنی کنم.

این مطلب رو با دقت خوندم و بعدشم یه مطلبی بود برای غلبه بر ترس .

خوب دیگه الان باید شروع کنم به تمرین برون فکنی...

آروم دراز کشیدم یه ملافه هم انداختم رو تنم و شروع کردم نکاتی رو که خوندم ؛انجام دادن.

بعدش احساس کردم خیلی خوابم میاد گفتم ولش کن لابد نمیشه یا من نمیتونم.

داشت خوابم میبرد که احساس کردم سبک شدم . وقتی تاب سوار میشی بالا پائین که میره دلت میریزه . من مدام اینطوری میشدم . تا اینکه برگشتم و پشت سرم رو نگاه کردم .

واقعا ترسناک بود . خودم بودم که یه ملافه سفید رو تنم بود. یه هو یی صدای بلندی اومد که از خواب پریدم اما موهای تنم راست شده بود و قلبم داشت تند تند میزد و خیس عرق بودم.

برام دعا کنید دفعه بعد که امتحان میکنم بتونم کامل جدا بشم.

/ 9 نظر / 38 بازدید
بــَـر بــاد

آره راست ميگه بشين سر جات ديوونه بعدشم بگو ببينم به خاطر چی بوده که از خونه خالی لذت ميبردی به خاطر اينکه روح بازی کنی يا يه چيز ديگه بازی؟

اشکان

نازنين تعجب میکنم از شما این چه حرفیه جدا بشم کدومه٬ همه ميگن برام دعا کنيد که وصل بشم بعد تو ميگی جدا بشم٬ نه از اين حرف ها نزن و نخواه همچين دعايی رو٬اما در مورد سيخ شدن و خيس شدن و تند تند زدن قلب٬راستش نميدونم فکر کنم بايد با يک کارشناس حتمآ تماس بگيريد ٬خدای نکرده ممکنه بعدآ براتون عوارضی به دنبال داشته باشه ٬بهر حال بگذريم

خلود

http://spirits.blogfa.com/ اين لينک می تونه کمک های زيادی در مورد برون فکنی فراهم کنه...حتمآ ببين مطالب جالبی در اين مورد داره شاد باشيد

نفيسه

ببينم بچه کار و زندگی نداری از اين چيز ميزا می خونی؟ حالا اگه به نتيجه ای رسيدی به ما هم ياد بده

ستاره كوچولو

ترجيح ميدم تو دنيای بزرگ بچه‌‌ها بمونم تا به دنيای کوچيک بزرگترا وارد بشم

نرگس

درمورد سر درد بگم که دکتر رفتم ديگه عينکی هم شدم.البته اينم گفت بعد از ضعف چشمات عصبی بودنتو نمی تونم ناديده بگيرم و بعد هم اينکه تغذيه مناسبی ندارم.همون صبحانه نخوردن.چون فعاليتم بيش از انرژی دريافتی.خوب در مورد مامانم هم می گم که ديگه فرقی نداره برام.

ترنم

ای بابا چه کارايی می کنی تو

محمد

سلام بچه ها کاری که ایشون انجام داده اخر عاقلی بوده ببینید اسلام میگه چی؟ ما میگیم چی؟ ما میگیم بعد از مرگ روح ما جدا میشه وجسم دنیایی ما به خاک برمیگرده درسته؟ حتما بعضیای شما به این چیزا شک کردین که خدا نکنه اینطور باشه اما در کل با این کار به این دین کمال سعادت پی میبرید برون فکنی ینی چی؟ ما وقتی میخوایم بخوابیم روح کالبد اختری به صورت غیر ارادی از بدن ما جدا میشه ومیره به گشتو گذار وهمون خوابهایی که شما میبینید اما ما با این کار میخوایم خودمون روحمونو به طور ارادی خارج کنیم وبتونیم طی العرض کنیم به صورت ارادی با روح بریم زیارت وهر کاری البته تو چهار چوب اسلام با این تفاوت که هر کاری میکنیم واقعیته به کارت ادامه بده داداش موفق میشی یاعلی