تراژدی

ن یه مدت چند ماهه با a تلفنی رابطه داشتم.البته بیشتر رابطمون به جای اینکه شبه رابطه های معمول دختر پسرا باشه مثل 2 تا دوست بودیم.فقط همین!

همون موفقها که خانم ف با آقای ف دوست بود و هر از گاهی هم با خانم ف در مورد آقای ف صحبت میکردیم.

خلاصه چند وقت گذشت و ف و ف به هم زدن.من به خانم ف پیشنهاد دوستی دادم و رابطمون شروع شد ...

اولش یه رابطه شیرین و دوست داشتنی بود.اما بازم اشتباه کردم همون اشتباهی که توی رابطه قبلیم کردم....

 

من و خانم ف با هم قول و قرار ازدواج گذاشتیم.البته شاید هیچ وقت به زبون نیاوردیم اما کاملا معلوم بود که از هم انتظار ازدواج داریم.یه مدت که گذشت کاملا برام مشخص شد که امکان نداره ما بتونیم با هم ازدواج کنیم.

خیلی سر این موضوع با هم مشکل پیدا کردیم.اما هر روز که می گذشت من به ف بیشتر علاقه مند میشدم.این مسئله و وابستگی من به اون و بدتر از من اون به من غذابم میداد. همش سعی میکردم از خودم دورش کنم.اما بازم نمیتونستم فراموشش کنم همه کار کردم که از من بدش بیاد.بدترین آدمی شدم که تو عمرم بودم اما بازم نمیتوستم فراموشش کنم اونم همینطور نمیتونست از من بدش بیاد نمیدونم شاید میفهمید که بدیام مصنوعی بودن.

چند بار به طور کامل باهاش بهم زدم و میگفتم برو اما بازم بعد از چند وقت خودم بر میگشتم و می گفتم که بیا دیگه اذیتت نمی کنم.راستش الان که به اون روزا نگاه میکنم میبینم که خیلی عذابش دادم خیلی اذیتش کردم.

اما هر بار که به هم میزدم نمیتونستم تحمل کنم.حتی بهش میگفتم من بیمارم نمیتونم با تو بمونم .بیا مثل اون روزا که تو با آقای ف دوست بودی و با من حرف میزدی باشیم.

اما اینا بهونه بود واسه اینکه بهم وابسته نشه و چون نمیتونستم دوریش رو تحمل کنم میخواستم دم دستم باشه.

دفعه آخری که به هم زدیم طولانی تر از قبلا شد.چند بار دیدمش اما خودمو کنترل کردم سعی کردم فراموشش کنم.تا چند وقت پیش که شنیدم قراره بیاد اینورا....

دوباره دلم لرزید. کلی شرایط روحیم رو آماده کردم که بازم بگم بر گرده.اما یه اتفاق بچه گانه و احمقانه همه چیز رو به هم ریخت....

حدود 3 هفته قبل از اینکه ف بیاد تهران داشتیم با ماشین امید میرفتیم باشگاه که تصادف کردیم ...

ادامه دارد.....

/ 3 نظر / 31 بازدید
نفیسه

حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...حقته...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]...[قهر]

ترنم

شروع كردم به خوندن ترا‍ژدي سرياليت...

صدا

باقیشا زود بگو وقت نداریم