مدیریت بحران

در باب مدیریت بحران این بنده حقیر همین بس که هر بار که با بحرانی مواجه می شوم آن را فی الفور حل کرده و به قولی مدیریت می کنم برای مثال

البته این صحبتها حمل بر خودستایی نباشد اما چه کنیم که ذاتاً مدیر و مدبر آفریده شده ام.

چند روز پیش با سرکار همسر محترم بر سر این موضوع که چرا پسر دایی محترم بنده به من گفت " اینم زن که تو گرفتی، نمیدونه کاخ نیاوران محل زندگی کدام پادشاه بوده" بحث مفصلی در گرفت که نهایتاً منجر به ایجاد بحران گردید.

القصه بحث تا آنجا پیش رفت که من لازم دیدم به نامزد عزیزتر از جانم با فریاد متذکر شوم اینجور مسائل را باید اینگونه حل کرد که هر وقت این مسائل پیش آمد فوراً همانجا به نوعی ناراحتی خود را بروز داده تا مسئله همانجا حل شود و نیازی به ورود شخص شخیص و محترم و والا مقال من پیش نیاید .

خلاصه عرض کنم که این سخنان قصار بنده باعث شعله ور شدن آتش بحران گردید و مجبور شدم از مدیریت نهایی خودم استفاده کنم و آن چیزی نبود جز توسل به شاه کلید غلط کردم و شکر خوردم و به این شیوه این بحران نیز حل شد.

 

پ.ن : توصیه من به همه خانومها اینه که در مواقعی که واقعاً نیازی به دخالت شوهر نیست خودشان تا حد امکان از ورود به این گونه شرایط جلوگیری کنند و با رعایت ادب این اختلافات و سوء تفاهمات رو حل کنند.

/ 0 نظر / 44 بازدید